UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A jednak "podpis" ma trochę racji. Z taką drużyną jak spadający z ligi Sambor Tczew ( 2 pkt. we wszystkich dotychczasowych meczach ) ten wynik to wstyd. Szczególnie, że Start przegrał drugą połowę tego smutnego spotkania 15 : 17.Na testowanie zawodniczek z ławy pan trener ma wiele innych okazji, a nie mecz na który przychodzą kibice i płacą za wstęp. Oczywiście, zaraz grono "fachowców" mnie zakrzyczy, ale ja będę trwał przy swoim, że "tabakiera dla nosa, nie nos dla tabakiery" i że panie szczypiornistki grają dla kibiców. I tym, mimo że nielicznym kibicom, należy się szacunek.
paterek