UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Patrząc na spadający zespół Sambora rzeczywiście warto byłoby pozyskać Czarnecką - wyraźnie najlepsza z całego ich zespołu a i u nas miałaby miejsce. Poza tym - warta uwagi jest bramkarak Skonieczna - wykazuje wiele odwagi w interwencjach i powinna się sprawdzić. Robiła co mogła, ale przy dziurawej obronie, to i Szmal by nie zatrzymał EKS-u :-) Pozdro!
kibic EKS