UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście że podpis ma racje idąc na mecz chce zobaczyć, jak miażdży nasza drużyna Tczew. Okej ławka miała możliwość gry, ale nie dajmy sobie wpuszczać tyle bramek z taką drużyną. Co z tego, że gra była pod "kontrolą"?? skoro taka mała różnica bramek ?? Po co mamy pokazywać całej Polsce, że nie mamy dobrej ławki?? Wyprowadzamy na wynik z około 15 bramkową przewagą i ławka wchodzi do gry. A my mamy grę pod "kontrolą" i wygrywamy taka małą ilością bramek.
szczawior