A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Powód jest prosty, ale nie rzucam żadnych oskarżeń. .ludziom życie nie miłe i wychodzą prosto pod samochód.
W nocy światła samochodu dają widoczność na 20-40M w zależności od wyregulowania jeśli kobieta jechała te 50km/h to nie miała szans zahamować bo gdzie jeszcze czas na reakcję i samo hamowanie. .
Niestety ale to faceci powodują więcej wypaków, przykre? ale prawdziwe. Kobiety mają swój rozum i są bardziej uważne. KOBIETY GÓRĄ!
Do kolegi który pisze "ile ona tam jechała, że takie uszkodzenia auta?". Odpowiedz sobie sam oceniając stan poszkodowanych. Gdyby jechała powyżej 60 to na pewno by nie przeżyli. A prędkość łatwo ocenić po drodze hamowania. Skoro wynosiła ona 10m To kobieta jechała około 40 km/h. Kilka prostych obliczeń i mamy jej prędkość. Więc proszę, nie pisz deb. lu (bo inaczej wyrazić się nie mogę) o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia. Przy 40km/h czas reakcji kierowcy to około 7 metrów. Właściwa droga hamowania auta na suchej nawierzchni to około 10 metrów. Ogólnodostępne tabele w internecie. A gość który pisze o tym, że każdy ma się zatrzymywać na wszystkich przejściach. Pozostawię to bez komentarza.
Do kolegi który pisze "ile ona tam jechała, że takie uszkodzenia auta?". Odpowiedz sobie sam oceniając stan poszkodowanych. Gdyby jechała powyżej 60 to na pewno by nie przeżyli. A prędkość łatwo ocenić po drodze hamowania. Skoro wynosiła ona 10m To kobieta jechała około 40 km/h. Kilka prostych obliczeń i mamy jej prędkość. Więc proszę, nie pisz deb. lu (bo inaczej wyrazić się nie mogę) o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia. Przy 40km/h czas reakcji kierowcy to około 7 metrów. Właściwa droga hamowania auta na suchej nawierzchni to około 10 metrów. Ogólnodostępne tabele w internecie. A gość który pisze o tym, że każdy ma się zatrzymywać na wszystkich przejściach. Pozostawię to bez komentarza.
.. rwa tam jest taka dziura ze kierownice wyrywa z rak
Jednak to drzewa są winne. .. .. za dużo ich tam rośnie, no i te nie widoczne dziury.
Pentaxx na zachodzie to norma- nikt tam nei zakrzyczy: uwaga pieszy wtargnąl na jezdnię na przejsciu dla pieszych, nikt nie rozstrząsa winny, jesli pieszy zostal potrącony, zabity na przejsicu dla pieszych. Bo to miejsce JEST DLA PIESZYCH- tylkoPolakom tak sie zawsze wszedzie spieszy. Kupi auto i ratuj się kto mozę, bo ja jadę. zero kultury. Wystawcie nosek poza granice naszego kraju i zobaczycie, co to znaczy cywilizowany kierowca
"Kiedy w koncu prowadzący samochody zaczną się zatrzymywać na pasach" - na pasach to chyba trochę za późno lepiej niech się zatrzymują przed i puszczają pieszych. :) Bo mi kiedyś pan gnd zatrzymał się na pasach wyprzedzając inny samochód na ul. grunwaldzkiej koło elzamu gdybym go nie zauważył rozjechał by mnie i potem jeszcze pretensje miał, ale z samochodu bał się wysiąść kozak, ja tam do rękoczynów daleki ale koleś mnie wkurzył swoim rzucaniem się jak pchła - i szkoda że nie wysiadł i tak parę słów usłyszał :) Pewnie "mimowolnie" wyprzedzał jak to kiedyś ktoś mądry napisał w komentarzach.