78
23.02.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Powód jest prosty, ale nie rzucam żadnych oskarżeń. .ludziom życie nie miłe i wychodzą prosto pod samochód. W nocy światła samochodu dają widoczność na 20-40M w zależności od wyregulowania jeśli kobieta jechała te 50km/h to nie miała szans zahamować bo gdzie jeszcze czas na reakcję i samo hamowanie. .
dambo (2011.02.24)

info

0  
  0
Niestety ale to faceci powodują więcej wypaków, przykre? ale prawdziwe. Kobiety mają swój rozum i są bardziej uważne. KOBIETY GÓRĄ!
(2011.02.24)

info

0  
  0
Do kolegi który pisze "ile ona tam jechała, że takie uszkodzenia auta?". Odpowiedz sobie sam oceniając stan poszkodowanych. Gdyby jechała powyżej 60 to na pewno by nie przeżyli. A prędkość łatwo ocenić po drodze hamowania. Skoro wynosiła ona 10m To kobieta jechała około 40 km/h. Kilka prostych obliczeń i mamy jej prędkość. Więc proszę, nie pisz deb. lu (bo inaczej wyrazić się nie mogę) o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia. Przy 40km/h czas reakcji kierowcy to około 7 metrów. Właściwa droga hamowania auta na suchej nawierzchni to około 10 metrów. Ogólnodostępne tabele w internecie. A gość który pisze o tym, że każdy ma się zatrzymywać na wszystkich przejściach. Pozostawię to bez komentarza.
pentaxxx (2011.02.24)

info

0  
  0
Do kolegi który pisze "ile ona tam jechała, że takie uszkodzenia auta?". Odpowiedz sobie sam oceniając stan poszkodowanych. Gdyby jechała powyżej 60 to na pewno by nie przeżyli. A prędkość łatwo ocenić po drodze hamowania. Skoro wynosiła ona 10m To kobieta jechała około 40 km/h. Kilka prostych obliczeń i mamy jej prędkość. Więc proszę, nie pisz deb. lu (bo inaczej wyrazić się nie mogę) o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia. Przy 40km/h czas reakcji kierowcy to około 7 metrów. Właściwa droga hamowania auta na suchej nawierzchni to około 10 metrów. Ogólnodostępne tabele w internecie. A gość który pisze o tym, że każdy ma się zatrzymywać na wszystkich przejściach. Pozostawię to bez komentarza.
pentaxxx (2011.02.24)

info

0  
  0
.. rwa tam jest taka dziura ze kierownice wyrywa z rak
(2011.02.24)

info

0  
  0
Jednak to drzewa są winne. .. .. za dużo ich tam rośnie, no i te nie widoczne dziury.
(2011.02.24)

info

0  
  0
Pentaxx na zachodzie to norma- nikt tam nei zakrzyczy: uwaga pieszy wtargnąl na jezdnię na przejsciu dla pieszych, nikt nie rozstrząsa winny, jesli pieszy zostal potrącony, zabity na przejsicu dla pieszych. Bo to miejsce JEST DLA PIESZYCH- tylkoPolakom tak sie zawsze wszedzie spieszy. Kupi auto i ratuj się kto mozę, bo ja jadę. zero kultury. Wystawcie nosek poza granice naszego kraju i zobaczycie, co to znaczy cywilizowany kierowca
(2011.02.24)

info

0  
  0
"Kiedy w koncu prowadzący samochody zaczną się zatrzymywać na pasach" - na pasach to chyba trochę za późno lepiej niech się zatrzymują przed i puszczają pieszych. :) Bo mi kiedyś pan gnd zatrzymał się na pasach wyprzedzając inny samochód na ul. grunwaldzkiej koło elzamu gdybym go nie zauważył rozjechał by mnie i potem jeszcze pretensje miał, ale z samochodu bał się wysiąść kozak, ja tam do rękoczynów daleki ale koleś mnie wkurzył swoim rzucaniem się jak pchła - i szkoda że nie wysiadł i tak parę słów usłyszał :) Pewnie "mimowolnie" wyprzedzał jak to kiedyś ktoś mądry napisał w komentarzach.
okoniowaty (2011.02.24)

info

0  
  0