UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pentaxx na zachodzie to norma- nikt tam nei zakrzyczy: uwaga pieszy wtargnąl na jezdnię na przejsciu dla pieszych, nikt nie rozstrząsa winny, jesli pieszy zostal potrącony, zabity na przejsicu dla pieszych. Bo to miejsce JEST DLA PIESZYCH- tylkoPolakom tak sie zawsze wszedzie spieszy. Kupi auto i ratuj się kto mozę, bo ja jadę. zero kultury. Wystawcie nosek poza granice naszego kraju i zobaczycie, co to znaczy cywilizowany kierowca