UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Kiedy w koncu prowadzący samochody zaczną się zatrzymywać na pasach" - na pasach to chyba trochę za późno lepiej niech się zatrzymują przed i puszczają pieszych. :) Bo mi kiedyś pan gnd zatrzymał się na pasach wyprzedzając inny samochód na ul. grunwaldzkiej koło elzamu gdybym go nie zauważył rozjechał by mnie i potem jeszcze pretensje miał, ale z samochodu bał się wysiąść kozak, ja tam do rękoczynów daleki ale koleś mnie wkurzył swoim rzucaniem się jak pchła - i szkoda że nie wysiadł i tak parę słów usłyszał :) Pewnie "mimowolnie" wyprzedzał jak to kiedyś ktoś mądry napisał w komentarzach.

okoniowaty