UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powód jest prosty, ale nie rzucam żadnych oskarżeń. .ludziom życie nie miłe i wychodzą prosto pod samochód. W nocy światła samochodu dają widoczność na 20-40M w zależności od wyregulowania jeśli kobieta jechała te 50km/h to nie miała szans zahamować bo gdzie jeszcze czas na reakcję i samo hamowanie. .
dambo