UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę że nagrody prezydenta powinny być przyznane w uzgodnieniu z P. Słoniną. to on sprawował rządy w mieście przez 11 miesięcy (to Jego rok) a nowy Prezydent tylko niecały miesiąc.
dede
Myślę że nagrody prezydenta powinny być przyznane w uzgodnieniu z P. Słoniną. to on sprawował rządy w mieście przez 11 miesięcy (to Jego rok) a nowy Prezydent tylko niecały miesiąc.
dede