UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę że nagrody prezydenta powinny być przyznane w uzgodnieniu z P. Słoniną. to on sprawował rządy w mieście przez 11 miesięcy (to Jego rok) a nowy Prezydent tylko niecały miesiąc.

dede

Anuluj