UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem zdania, że Justynka poradzi sobie znakomicie jako trener czego jej życzę, a opinie tych, którzy myślą, że wygrywanie jest takie proste są w wielkim błędzie. Przed wszystkim ogranie bo między juniorem, a seniorem jest wielka przepaść co już nie raz było widoczne w wielu dyscyplinach sportu. Wszystkiego dobrego oraz dużo zdrowia zespołowi i trenerce.

Kibic.

Anuluj