UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kibicówka to chyba Ada albo jej rodzinka. Dajcie sobie siana i czekajcie na inne mecze !
kolejny super kibic
Kibicówka to chyba Ada albo jej rodzinka. Dajcie sobie siana i czekajcie na inne mecze !
kolejny super kibic