A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
usunac kapelanow z wojska!!! sa niepotrzebni w armii!! tylko pieniadze wyludzaja nasze
A co z pracownikami kasyna coś temat ucichł panie nie były żonami oficerów?
Ciemniaki komuniści wcielali do wojska przerywając naukę za co nie zostali rozliczeni.
Jak w 39 ordery defilady bankiety.
Szczerze, rzygać mi się chce czytając te komentarze. Banda ludzi wychowanych w konsumpcyjnym, nasiąkniętym zachodem światem, którzy uważają, że wojsko jest postkomunistycznym organem, zupełnie niepotrzebnym i zbędnym. Wiedza o społeczeństwie się kłania drodzy internetowi "politycy". Państwo bez wojska jest bezbronne, a czytając te komentarze, specjalnie nie widzę żeby którykolwiek z Was w razie czego stanął w obronie naszej ojczyzny. Co do zarzucania Im ciemnoty, proszę bardzo, mamy teraz jedną Szkołę Oficerską Wojsk Lądowych, więc proszę się tam dostać, ukończyć ją, a dopiero potem pisać takie głupoty o ciemnocie, tak jak i o braku katolicyzmu w wojsku. Tutaj akurat kłania się historia. Może kiedyś też dostąpicie tego zaszczytu, jak wymienieni oficerowie. .. peace!
zadaję sobie pytanie: dlaczego ci którzy powinni dostać dawno gwiazdę Iraku jeszcze jej nie dostali ? ( żołnierze z pierwszej linii )! panowie z 16 DZ oni jeszcze żyją gdzieś obok was. Możecie jeszcze coś z tym zrobić, bo to oni pracowali na wasze medale. Jeżeli jest jeszcze jakiś porządny dowódca, czy oficer to apeluję odszukajcie tych o których zapomniano lub ich pominięto nawet jak już odeszli. Oni byli żołnierzami 16 DZ.
Hubal !!!