UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zadaję sobie pytanie: dlaczego ci którzy powinni dostać dawno gwiazdę Iraku jeszcze jej nie dostali ? ( żołnierze z pierwszej linii )! panowie z 16 DZ oni jeszcze żyją gdzieś obok was. Możecie jeszcze coś z tym zrobić, bo to oni pracowali na wasze medale. Jeżeli jest jeszcze jakiś porządny dowódca, czy oficer to apeluję odszukajcie tych o których zapomniano lub ich pominięto nawet jak już odeszli. Oni byli żołnierzami 16 DZ. Hubal !!!