UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szczerze, rzygać mi się chce czytając te komentarze. Banda ludzi wychowanych w konsumpcyjnym, nasiąkniętym zachodem światem, którzy uważają, że wojsko jest postkomunistycznym organem, zupełnie niepotrzebnym i zbędnym. Wiedza o społeczeństwie się kłania drodzy internetowi "politycy". Państwo bez wojska jest bezbronne, a czytając te komentarze, specjalnie nie widzę żeby którykolwiek z Was w razie czego stanął w obronie naszej ojczyzny. Co do zarzucania Im ciemnoty, proszę bardzo, mamy teraz jedną Szkołę Oficerską Wojsk Lądowych, więc proszę się tam dostać, ukończyć ją, a dopiero potem pisać takie głupoty o ciemnocie, tak jak i o braku katolicyzmu w wojsku. Tutaj akurat kłania się historia. Może kiedyś też dostąpicie tego zaszczytu, jak wymienieni oficerowie. .. peace!

stan4cik

Anuluj