UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To sprawdzian dla elbląskiej policji. jeden wypadek na obwodnicy i sparaliżowane połowa miasta. bo wystarczyło by po jednym funkcjonariuszu na krzyżówce by przebili się kierowcy napotkani utrudnieniem (wypadkiem) przez Elbląg. Skoro organizuje się objazd to po to by jakoś szło a nie sparaliżować mieszkańców miasta bo wypadek przecież jest na obwodnicy i kierowców z korka trzeba gdzieś upchnąć !!!! jak widać- nie poradzili sobie.