UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To sprawdzian dla elbląskiej policji. jeden wypadek na obwodnicy i sparaliżowane połowa miasta. bo wystarczyło by po jednym funkcjonariuszu na krzyżówce by przebili się kierowcy napotkani utrudnieniem (wypadkiem) przez Elbląg. Skoro organizuje się objazd to po to by jakoś szło a nie sparaliżować mieszkańców miasta bo wypadek przecież jest na obwodnicy i kierowców z korka trzeba gdzieś upchnąć !!!! jak widać- nie poradzili sobie.