UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No jak zwykle komentarze na kobiety. A to faceci powodują więcej wypadków, tak mówią statystyki. Więcej facetów jeździ po pijanemu. Najłatwiej wine na kobietę zwalić. Kazdemu to się może przytrafić. A do tego od bab. Baby to ty masz w nosie i chyba tylko to masz, bo rozumu za grosz. Odrazu widać, że żyjesz, jak w czasach, gdy kobieta była tylko do usługiwania.

Kobieta