14
02.04.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przepraszam, ja z komentarzem do ostatniego artykulu "Zatonięcie dwóch elbląskich parowców". Nie będę się rozpisywać. Napiszę tylko że statki mogące pływać po płytkich wodach Zalewy Wiślanego nie powinny wyplywać na Bałtyk. Przekop Mierzeii nie ma sensu.
Hero (2010.04.03)

info

0  
  0
"Właścicielem firmy przed 1945 r. był dr. filozofii Otto Erwin FRENTZEL" dr. filozofii w niemieckim i anglosaskim rozumieniu to chyba raczej po prostu dr. (nauk), czasami również filozofii :) http://de.wikipedia.org/wiki/Ph._D.
(2010.04.03)

info

0  
  0
polecam stronkę www. elblag-moje-miasto. pl/
Tolo74_76 (2010.04.03)

info

0  
  0
Ja bym oponował za powrotem Herkulesa zastąpionego w XIXw Neptunem zmałpowanym za Gdańskiem. Neptuna zostawmy Gdańszczanom, powróćmy do elbląskiej tradycji i przywróćmy jeden z zapomnianych symboli naszego miasta. Postać Herkulesa zdobiła nie tylko główną studnię na Starym Rynku, ale i fasadę dawnego ratusza staromiejskiego, więc moim zdaniem powinna powrócić na swoje miejsce choćby na fontannie.
mike016 (2010.04.06)

info

0  
  0