UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przepraszam, ja z komentarzem do ostatniego artykulu "Zatonięcie dwóch elbląskich parowców". Nie będę się rozpisywać. Napiszę tylko że statki mogące pływać po płytkich wodach Zalewy Wiślanego nie powinny wyplywać na Bałtyk. Przekop Mierzeii nie ma sensu.
Hero