UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bym oponował za powrotem Herkulesa zastąpionego w XIXw Neptunem zmałpowanym za Gdańskiem. Neptuna zostawmy Gdańszczanom, powróćmy do elbląskiej tradycji i przywróćmy jeden z zapomnianych symboli naszego miasta. Postać Herkulesa zdobiła nie tylko główną studnię na Starym Rynku, ale i fasadę dawnego ratusza staromiejskiego, więc moim zdaniem powinna powrócić na swoje miejsce choćby na fontannie.
mike016