UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przepraszam, ja z komentarzem do ostatniego artykulu "Zatonięcie dwóch elbląskich parowców". Nie będę się rozpisywać. Napiszę tylko że statki mogące pływać po płytkich wodach Zalewy Wiślanego nie powinny wyplywać na Bałtyk. Przekop Mierzeii nie ma sensu.

Hero

Anuluj