UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem niektórzy komentujący mocno pojechali, niemniej, co złego jest w wypowiedzeniu własnego zdania? Czy z racji faktu, że w naszym mieście mało ludzi cokolwiek robi, powinniśmy na to wąskie grono chuchać i dmuchać, aby się przypadkiem nie zniechęcili, obojętnie jak słabe ich teksty by były? Moim zdaniem ta relacja jest akurat nieudana, ale autor ma na swoim koncie także bardzo fajne relacje i wywiady (chociażby ten najnowszy z p. Żakowskim), tak więc nie ma się co bulwersować, że ludzie narzekają, bo wcale nie narzekają, a jedynie mówią, czy im się podoba, czy też nie. Co innego, gdyby ktoś otwarcie autora obrażał, wówczas faktycznie jest to poniżej poziomu i takie komentarze nie powinny być publikowane, bo niczemu dobremu to nie służy.

Sven