UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

sluchajcie, czegos tu nie kumam. W naszym miescie i tak nic sie nie dzieje, a gdy ktos poczyni jakies starania to jak zwykle jakies niezadowolenie:// to chyba nie jest latwa sprawa zorganizowac wszystko tak by kazdemu dogodzic??? widze ze nasza mentalnosc wywodzaca sie jeszcze z komuny, by zawsze byc niezadowolonym jeszcze dlugo bedzie w nas:/ ogarnijcie sie!!! a relacja spoko, inna niz wszystko, ciekawa, tekst o tym ze dnia tego i tego byl koncert odspiewano piaosenki pt:. .. i ze padal deszcz to umialam pisac w podsawowce, gdy Pani kazala napisac relacje z wyjscia do teatru he he, a stworzyc cos wykraczajacego poza standartowe ramy to chyba latwe nie jest wiec szacun autorowi:))

Pani Róża

Anuluj