UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nom po koncercie jest wynajmowany Jaszczur więc będzie można się napić po wszystkim; ); ) a czemu leser kolego o nicku wymiatam_na_wiosle czy jakąś tak?:)
Petro
Nom po koncercie jest wynajmowany Jaszczur więc będzie można się napić po wszystkim; ); ) a czemu leser kolego o nicku wymiatam_na_wiosle czy jakąś tak?:)
Petro