UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nom po koncercie jest wynajmowany Jaszczur więc będzie można się napić po wszystkim; ); ) a czemu leser kolego o nicku wymiatam_na_wiosle czy jakąś tak?:)

Petro

Anuluj