UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Wokół słupków można zrobić naprawdę wiele pozytywnych rzeczy: 1.doroczne nagrody złote i zardzewiałe słupki za działania w przestrzeni publicznej 2.zawody sportowe - biegi i skoki przez slupki 3.przy słupkach można się z kimś umówić (są doskonałem punktem orientacyjnym dla mieszkańców i turystów - badania fokusowe nie kłamią rozpoznawalnosc słupka elblaskiego to 95 %, dla przykładu tylko 3% ankietowanych trafiłoby na spotkanie na Podzamczu) 4.słupka można się złapać w chwili słabości gdy wychodzi się z jednego z licznych, tanich, klimatycznych lokali Starego Miasta, gdzie zabawa zwykle bywa upojna 5.ostatecznie ze słupkiem można się utożsamiać, słupek może być przedmiotem refleksji poetyckiej (znajomy napisał poemat zainspirowany słupkami, koleżanka rzeżbiarka tak poruszona wertykalnymi rytmami słupków powróciła do tworzenia po wielomiewsięcznym uwiądzie twórczym) - dlaczego zatem pytam pozbawiono Głowę Państwa mozliwżliwości zobaczenia słupka ? Szansa darmowj promocji słupka w mediach przepadła - skandal potrzykroś skandal !!!