UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ja dobrze myślę, że autorowi chodziło o to, że Ratusz wstydził się pokazac prezydentowi słupki, których nie wstydzi się serwować nam elblążanom?
Czy ja dobrze myślę, że autorowi chodziło o to, że Ratusz wstydził się pokazac prezydentowi słupki, których nie wstydzi się serwować nam elblążanom?