UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ja dobrze myślę, że autorowi chodziło o to, że Ratusz wstydził się pokazac prezydentowi słupki, których nie wstydzi się serwować nam elblążanom?


Anuluj