UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mieszkam tuż obok tych bloków (na starym osiedlu z płyty). te bloki to szansa na upiekszenie i tak już paskudnej dzielnicy naszego miasta.

rosa

Anuluj