UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mieszkam tuż obok tych bloków (na starym osiedlu z płyty). te bloki to szansa na upiekszenie i tak już paskudnej dzielnicy naszego miasta.
rosa
mieszkam tuż obok tych bloków (na starym osiedlu z płyty). te bloki to szansa na upiekszenie i tak już paskudnej dzielnicy naszego miasta.
rosa