UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to ze jest tam supermarket to nikomu nie bedzie przeszkadzalo gdyz zycie sie w nim toczy w srodku nie na zewnatrz, a w sumie ludzie beda sie cieszyli ze maja blisko z domu na zakupy sam mieszkalem kiedys 200m od supermarketu i bylo ok, po drodze z pracy robilem sobie zakupy co prawda są duże KOLEJKI, chyba ze ktos wyczai ze tu dziade a tu babcia ze tu malo towaru a tu duzo gosc ma i atakuje
eAndrzej