A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Super ksywy: Smolasty, Paluch, Żabson... czy będzie też Słowik, Masa i Kiełbasa?
Oby nie Chylińska. Treść Jej piosenek to powtarzanie w kółko tych samych wersetów. Poetka całą gębą.
@Vvgh - Ty co roku to samo piszesz, będzie padać to do pana Boga bo chyba nie wina Tuska ?
Największe przeboje ABBY i Boney M. można usłyszeć na żywo podczas występów na wyspie spichrzów w dni Elbląga, dalej będziecie narzekać ?