UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Według mnie będzie bardzo ciekawie. Zobaczymy co będzie w pierwsze dni, bo Anastazja oraz i Velly będą nowością, ale żabsona i palucha x chęcią wysłucham, Balans musi być.
Kirito
Według mnie będzie bardzo ciekawie. Zobaczymy co będzie w pierwsze dni, bo Anastazja oraz i Velly będą nowością, ale żabsona i palucha x chęcią wysłucham, Balans musi być.
Kirito