43
07.04.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
otworzył i niech sobie ćwiczy.. szczerze/ mam to gdzieś... tak samo jak tego trzaśniętego on by tam koparke bitcoinów umieścił....
(2026.04.08)
Kiedyś to tam mieszkali sami Banorowie z Tirów, zysk był, ręce pełne roboty - dosłownie no i rynek farmaceutyczny się kręcił, bo tabletki dzień wcześniej rozchodziły się jak bułeczki w spolem, oczywiście latex też i alkohol do dezynfekcji myszki miki i małej smerfetki. Później to już wiaodmo, meliniarnia i brazylijskie produkcje w tv. US i Ksef na końcu zabił cały interes z świadczenia usług rozkładania nóżek
Halyna (2026.04.12)

info

0  
  0
Nie dałbym za niego więcej niż 21 zł 37 gr.
(2026.04.13)

info

0  
  0