UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedyś to tam mieszkali sami Banorowie z Tirów, zysk był, ręce pełne roboty - dosłownie no i rynek farmaceutyczny się kręcił, bo tabletki dzień wcześniej rozchodziły się jak bułeczki w spolem, oczywiście latex też i alkohol do dezynfekcji myszki miki i małej smerfetki. Później to już wiaodmo, meliniarnia i brazylijskie produkcje w tv. US i Ksef na końcu zabił cały interes z świadczenia usług rozkładania nóżek

Halyna