UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś to tam mieszkali sami Banorowie z Tirów, zysk był, ręce pełne roboty - dosłownie no i rynek farmaceutyczny się kręcił, bo tabletki dzień wcześniej rozchodziły się jak bułeczki w spolem, oczywiście latex też i alkohol do dezynfekcji myszki miki i małej smerfetki. Później to już wiaodmo, meliniarnia i brazylijskie produkcje w tv. US i Ksef na końcu zabił cały interes z świadczenia usług rozkładania nóżek
Halyna