UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Polexit - To chyba najlepszy prezydent od lat, nie wiem co ma za uszami, ale cos w miescie realnie sie dzieje
wojtek polityk
@Polexit - To chyba najlepszy prezydent od lat, nie wiem co ma za uszami, ale cos w miescie realnie sie dzieje
wojtek polityk