UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mama Karoliny - Tobie lepiej będzie jak zmiana nastąpi przy korycie tak? Super. Ja różnicy nie widzę. Wolę jednak inflację 2,7% niż 18% za PiS. Niech i Mentzen dobierze się pisowcom do d.... system podatkowy ustawi po swojemu i rozliczy afery 2015-2023 r. A cena paliwa i tak będzie regulowana długo jeszcze skoro problem ma cały świat. Smutnym jest fakt, że im gorzej w geopolityce tym głośniej skandujecie Trumpa i bratacie się z przyjaciółmi Putina. Jakie trupy w szafach zostawiono w 2023r. to nic tylko usiąść i płakać. Tematów przy świątecznym stole Polakom nie zabraknie. Sąd w Brukseli nakazał Polsce odebrać pozostałe dawki szczepionek i zapłacić 5 mld 644 mln zł firmie Pfizer itd. Nowogrodzka zapłaci? Czy może zbiórkę na TV Republika ogłosicie?
Marcin40