UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy kanalizacja na Okólniku? Robić drogę bez zapewnienia mieszkańcom kanalizacji to jak wyrzucanie pieniędzy w błoto... Masakra

Regio

Anuluj