UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To, co dzieje się z zabudową w naszej okolicy, to absurd. Jak miasto może pozwalać na stawianie bloków wielorodzinnych w sercu osiedla domów jednorodzinnych? To niszczenie charakteru dzielnicy i brak szacunku dla mieszkańców, którzy zainwestowali tu swoje pieniądze. Stawianie 300-lokalowego budynku w takim miejscu to tak, jakby nagle na Dąbrowie czy w Krasnym Lesie wybudowano wieżowiec. Kompletny brak wyobraźni i słaba polityka przestrzenna!

PawelGawel

Anuluj