UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystkie budynki jak ten powinny zostać natychmiast wyburzone, a zamiast tego wybudowane nowe mieszkania w blokach komunalne i socjalne dla zwykłych ludzi. Wynajem mieszkania 3 pokojowego to z wszystkim opłatami mniej więcej 3 tysiące złotych, a większość pracodawców płaci tylko najniższą krajową. Jak młode małżeństwa mają decydować się na założenie rodziny, bądź zostanie w Elblągu skoro samorząd nie potrafi zapewnić potrzebującym dachu nad głową z standardami obowiązującymi w XXI wieku? Budynek zostanie, ale co z tego jeśli w nim będzie dorastać kolejne pokolenie gangusow i przyszłych kryminalistów? Pokażmy tym ludziom, że da się żyć normalnie, a będziemy mieli zdrowe i silne społeczeństwo. Oczywiście elitka się obrazi, że chcę rozdawać mieszkania, bo sami są niewolnikami mikrokawalerki w kredycie na 30 lat z wielokrotnymi odsetkami i stopami procentowymi. Banki, Flipperzy jeszcze długo się najedzą z naszych pieniędzy...

Racj

Anuluj