UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polacy ciężko pracują (na tle Europy bynajmniej), a kraj jest wciąż źle zarządzany przez jakieś pseudo-elity i inne resortowe dzieci :( szkoda tego potencjału.

WolneMedia.pl

Anuluj