A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Bestia wiedział - Żle z tobą psychiczne.....
Na 100 % wyborca pis.
@Bestia wiedział - Świat ginie prze takich niedouków prymitywnych pisarczyku, a masz chociaż książką telefoniczna do czytania, a może dzieła Lenina ?
@Przestrogadlainnych - Do paki ? I będziesz takiego utrzymywał. Żółtą kamizelkę z napisem SPOWODOWAŁEM WYPADEK PO PIJANEMU i niech sprząta ulice oczywiście bez wynagrodzenia, a jak długo niech decyduje sąd.
A jak będzie sądził neosędzia to i wyrok może być anulowany i jeszcze wypłata odszkodowania się mu będzie należała, czyż nie tak?
No cóż.. To sie nigdy nie skończy i zadne kary tu nie pomogą, bo są ludzie, którzy po spożyciu dostają małpiego rozumu.. Jedni po pijaku wsiadają za kierownicę i jeżdżą po mieście, inni stają się agresywni i tłuką w domu swoje żony, inni jeszcze zapijaja się w trupa... Rano oczywiście kac moralny, gorzki żal i obietnica poprawy.. Az do nastepnego razu.. Az do jakiejś tragedii...
@Lunch - Poczytaj o Irlandii - uczony
aż strach na trzeźwo jeździć
@Ofiary chronią oprawców - "To się nazywa syndrom Sztokholmski. " - Tymi postami tylko pogarszasz widzenie demokracji w tym kraju - nic to nie zmieni (chyba że celowo to robisz i jesteś z PIS)
"ak sędzia wsadzila chłopaka za nic do poprawczaka" - za nic, to nikt nikogo nie wsadza - po prostu nie rozumiesz