UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No cóż.. To sie nigdy nie skończy i zadne kary tu nie pomogą, bo są ludzie, którzy po spożyciu dostają małpiego rozumu.. Jedni po pijaku wsiadają za kierownicę i jeżdżą po mieście, inni stają się agresywni i tłuką w domu swoje żony, inni jeszcze zapijaja się w trupa... Rano oczywiście kac moralny, gorzki żal i obietnica poprawy.. Az do nastepnego razu.. Az do jakiejś tragedii...

Potpis

Anuluj