UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No cóż.. To sie nigdy nie skończy i zadne kary tu nie pomogą, bo są ludzie, którzy po spożyciu dostają małpiego rozumu.. Jedni po pijaku wsiadają za kierownicę i jeżdżą po mieście, inni stają się agresywni i tłuką w domu swoje żony, inni jeszcze zapijaja się w trupa... Rano oczywiście kac moralny, gorzki żal i obietnica poprawy.. Az do nastepnego razu.. Az do jakiejś tragedii...

Potpis