UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ofiary chronią oprawców - "To się nazywa syndrom Sztokholmski. " - Tymi postami tylko pogarszasz widzenie demokracji w tym kraju - nic to nie zmieni (chyba że celowo to robisz i jesteś z PIS)


Anuluj