UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ofiary chronią oprawców - "To się nazywa syndrom Sztokholmski. " - Tymi postami tylko pogarszasz widzenie demokracji w tym kraju - nic to nie zmieni (chyba że celowo to robisz i jesteś z PIS)
@Ofiary chronią oprawców - "To się nazywa syndrom Sztokholmski. " - Tymi postami tylko pogarszasz widzenie demokracji w tym kraju - nic to nie zmieni (chyba że celowo to robisz i jesteś z PIS)