Wybrany wątek opinii

Mam nadzieje, że po prostu nie przydadzą się.
Antartcica (2026.03.12)
@Antartcica - Lepiej mieć i nie używać, niż nie mieć i potrzebować.....
Jakiś (2026.03.13)
Powrót do komentarzy