UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polacy powinni mieć możliwość wypowiedzenia się w ogólnopolskim referendum czy chcą być zadłużeni na 45lat uNiemca na SAFE !
!!!
Polacy powinni mieć możliwość wypowiedzenia się w ogólnopolskim referendum czy chcą być zadłużeni na 45lat uNiemca na SAFE !
!!!