UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polacy powinni mieć możliwość wypowiedzenia się w ogólnopolskim referendum czy chcą być zadłużeni na 45lat uNiemca na SAFE !

!!!

Anuluj