A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
oby tam trafili jak najszybciej bo ciagle szkodza miastu.
chciałbyś, ale nie ma kim ich zastąpić, ot co, nieprawdaż?
Henry Kissinger kiedyś powiedział: Bycie wrogiemAmeryki może byćNiebezpieczne, ale bycie jej przyjacielem jestFatalne.
Gwardziści trzymają się koryta niczem w populizmie i socjopatii... ale powinni mieć świadomość faktu, że nic nie jest wieczne i kiedyś trzeba będzie odejść, czyli ponieść konsekwencje swoich działań.
heh, do tego gościu od "zimnych term" ślizga się od X lat z immunitetem wokół władzy; ) to rzeczywiście standardy jak na podobno dzikim wschodzie; ) - ciekawe jakie poparcie ma obecnie Łukaszenka - może by się czegoś nauczył od chłopaków z tutejszej oligarchii parlamentarnej? - czyściej, schludniej, zero rozruchów na ulicy... a pod stołem wszystko i tak się dzieje "jak trzeba"; ) :(
@muminek - panie, a jakie przewałki w ECUS idą, fundacje powstają na chwilę by wyprać kasę i po chwili znikają :D. Nissanek przy korycie :D
ryżyyyyy jak łukaszenka, 105% poparcia, już koniu szuka tych głosów sprtzeciwu i wywala ich z tej kotyerii, tam jak w korei północnej, wszyscy klaskają i śmieją się w jednym rytmie...
We wszystkich regionach na przewodniczącego kandydowała tylko jedna osoba jest gorzej niż było za Pisu terror i zakute łby