UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pełooo i elblag ma syndrom sztokholmski, kochaja swoich oprawców, hahahahah
nie wszystko co rude to złoto
pełooo i elblag ma syndrom sztokholmski, kochaja swoich oprawców, hahahahah
nie wszystko co rude to złoto