Dwa dni temu pisaliśmy o potrąceniu, do którego doszło na ul. płk. Dąbka na przejściu dla pieszych. Dziś, na tej samej ulicy, ale na wysokości ul. Matejki, doszło do kolejnego potrącenia, tym razem 24-letniej kobiety znajdującej się na pasach. 37-letni sprawca zdarzenia był trzeźwy, a poszkodowana została zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala na badania. W zależności od stopnia obrażeń poszkodowanej, mężczyzna zostanie ukarany mandatem i punktami albo sprawa zostanie skierowana do sądu.