Kolejne potrącenie na Dąbka

65
05.03.2026
Kolejne potrącenie na Dąbka
Dziś (5 marca) około godz. 15:30 doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych. 24-latka została zabrana do szpitala na badania.

Dwa dni temu pisaliśmy o potrąceniu, do którego doszło na ul. płk. Dąbka na przejściu dla pieszych. Dziś, na tej samej ulicy, ale na wysokości ul. Matejki, doszło do kolejnego potrącenia, tym razem 24-letniej kobiety znajdującej się na pasach. 37-letni sprawca zdarzenia był trzeźwy, a poszkodowana została zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala na badania. W zależności od stopnia obrażeń poszkodowanej, mężczyzna zostanie ukarany mandatem i punktami albo sprawa zostanie skierowana do sądu.

 

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
komórka, smsik, czy co?
(2026.03.05)
Jajcoo
(2026.03.05)
Przepisy sobie, a prawa fizyki sobie. Co może pójść nie tak?
(2026.03.05)

info

18  
  10
Znowu piesi na przejściu co oni tam robią?..... przeszkadzają tym kubicom haha
JanekMaliniak (2026.03.05)
Ofiara sejmowych debili.
hd (2026.03.05)
Za każde potrącenie pieszego na pasach powinni dodatkowo zabierać prawo jazdy na rok. Może to czegoś by wszystkich rajdowców.
(2026.03.05)
Myślał, że siedzi na kanapie tak jak ty, tobie nic nie grozi.
(2026.03.05)
Jestem zawodowym kierowcą i wiem, że przepisy o pierwszeństwie pieszych na przejściach są przez nich nadużywane. Niektórzy zachowują się jak święte krowy.
zbig2905 (2026.03.05)
Tak jest jak mają „pierwszeństwo” święte krowy. Kiedyś dziękowali a teraz pocałuj mnie w pupunie
Radny (2026.03.05)
@Radny - I bardzo dobrze.... radny bezradny
(2026.03.05)