UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za każde potrącenie pieszego na pasach powinni dodatkowo zabierać prawo jazdy na rok. Może to czegoś by wszystkich rajdowców.
Za każde potrącenie pieszego na pasach powinni dodatkowo zabierać prawo jazdy na rok. Może to czegoś by wszystkich rajdowców.