UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem zawodowym kierowcą i wiem, że przepisy o pierwszeństwie pieszych na przejściach są przez nich nadużywane. Niektórzy zachowują się jak święte krowy.

zbig2905

Anuluj