UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PO zimie na ulicach syf nie z tej ziemi - liście od jesieni nie ruszone.... a w tym urzecie wiejskim śpią i tylko czekają od pierwszego do pierwszego i taka tam ich praca.


Anuluj